Vítáme Vás! Na veškeré objednávky od 900,- Kč máme dopravu ZDARMA!

Recenze High5 Energy Gel

Jsem vytrvalostní sportovec a chtěl jsem vám dát recenzi na energy gely značky High5, gely vážně skvěle chutnají a efektivně mě podporují ve finální části závodu.

Ahoj, po delším čase se zase hlásím o slovo!

Protože jsem v první řadě vytrvalec, je pro mě debata na téma „gely“ skoro denní záležitostí. Už je to dlouho, co jsem na doporučení kamaráda ochutnal gely, které byly po všech stránkách TOP, modlil jsem se, aby je nikdy nepřestali vyrábět. Ale nakonec je do roka stáhli z trhu. Složení bylo až moc dokonalé, což s sebou neslo nejspíš i další rizika, receptura se zkrátka hodila spíš do jiného odvětví.

Od té doby hledám a zkouším, co by se tomu přiblížilo, moc toho na trhu ale není. Samozřejmě, že každý svou značku vychválí do nebes, ale realita je pak většinou jinde. Obzvlášť pokud očekáváte, jako já, nejen efekt, ale i kvalitu samotné receptury a složení.

V posledních třech týdnech jsem absolvoval pár závodů do 15km a vždy jsem zhruba 30 minut před očekávaným cílem zvolil kofeinem obohacený gel od značky High5. Nohy mi po 5-10 minutách ožily a běželo se mi opět lehce. Znatelně jsem pocítil nával energie a mohl jsem se plně soustředit na dýchání a krok, což mně obvykle v plné zátěži dělá problém. Ve správném provedení to ale vždy vede ke skvělému výsledku. Takže pro mě hned dvojí efekt. A nemyslím si, že to bylo placebo.

Natrénováno sice mám, ale když si dám tenhle gel zhruba v polovině závodu, je to dost efektivní vzpruha, která navíc skvěle chutná. Nejvíc jsem si oblíbil Energy Gel Aqua Caffeine 66g v příchuti Berry, kde je o něco více "tekutiny", než u běžného Energy Gelu High5 40g a tudíž příjemně splní i hydrataci. Oproti jiným gelům mají velkou výhodu, že nezalepí pusu, jsou "vodové", takže nepociťuji po vypití potřebu ho ještě zapíjet, jako to mám u jiných gelů a to je další velké plus.

Takže na delší čas zakotvím u značky High5, gely vážně skvěle chutnají a efektivně mě podporují ve finální části závodu. Hledat dál asi nepřestanu, ale tyhle gely mohu vřele doporučit!

Mějte se a ať to běhá, čau Zbyšek

Autor článku: Zbyšek Lhota 

Sledujte akce a slevy
Přihlaste se do našeho newsletteru
a budete o všem vědět jako první.
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.
Výběr podle značek
Zdravý den Vitargo Viridian Vemoherb Vegan fitness The protein ball Sunwarrior Reflex Pursana Nutriworks Nutrislim Mornflake Myotec Chiba High5 Gusto Good Centzone Blender bottle Adapt