Ať je i Váš rok 2024 plný zdraví a lásky!

Orenda Immune Boosting (Elixír z bylin pro obranný štít) 100ml

499 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tinktura z bylin a adaptogenů pro podporu imunitního systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ORENDA
 
Doplněk stravy.
 
- Supersilný doplněk pro podporu obranného štítu
- Komplex adaptogenů a rostlinných extraktů
- Extrakt z kořene astragalu (1200 mg v dávce)
- Extrakt z kořene echinacey nachové (1200 mg v dávce)
- Suchý extrakt z plodů černého bezu (300 mg v dávce)
- Suchý extrakt z cordycepsu (300 mg v dávce)
- Aktivovaný extrakt z dýňových semen (300 mg v dávce)
- Založeno na tradiční bylinné medicíně
 
Orenda představuje ultimativní doplněk v oblasti podpory obranného štítu. Složení vychází z tradičního bylinného receptu - obsahuje extrakty ze dvou významných adaptogenů - astragalu, cordycepsu a dále extrakt z echinacey, černého bezu a dýňových semen - tří rostlinných zdrojů s vysokým obsahem imunostimulačních a antioxidačních složek. Orenda má 100% rostlinné složení, které je vhodné pro vegany. Složky obsažené v doplňku Orenda mají vlastnosti související s obranným štítem, ale i toxiny v těle, oxidativním stresem a psychickou kondicí a náladou.
 
Nastartujte proud životní energie! Jsme plně přesvědčeni o tom, že suplementační kůra může v dlouhodobém měřítku zajistit nejen optimální fungování celého organizmu, ale také zlepšit to, jak se cítíme, jak jsme odolní a kolik máme energie!
 

Ornda je vícesložkový funkční doplněk určený pro odolnost, vitalitu, energetickou rovnováhu a sílu. Posiluje organismus, alkalizuje tělo (metabolický detox) a celkově podporuje plnohodnotné fungování všech tělesných systémů. Unikátní receptura Tengri obsahuje extrakty z posilujících a synergně působících rostlin a plodin. Vyniká nejen volbou obsažených látek, ale také jejich množstvím v jedné dávce, která přesahuje obvyklé posilující doplňky.

Starověké znalosti za Orendou

Za elixírem Orenda je to, co Irokézové nazývají Velký duch. Je to neviditelná duchovní energie, která z vůle svého původce proniká všemi neživými předměty.

Velký duch má transformující účinek a pomáhá nám utvářet a měnit svět - jak venku, tak uvnitř. To je zároveň i poselstvím tohoto produktu - předává přírodní sílu, která má potenciál přinést změnu, kterou hledáme.

Snadné použití! Tengri lze jednoduše nakapat do úst nebo přidat do nápoje či pokrmu

Tengri můžete jen tak nakapat do úst, libovolného nápoje a nebo jím posílit vaši snídani či svačinu. Můžete jej přidat do smoothie nebo jakéhokoli jiného pokrmu.

Jednotlivé produkty Ancestral Superfoods lze libovolně kombinovat, vzájemně se doplňují a posilují!

Mezi oblíbené dvojice patří např. Orenda + Tengri pro vitalitu a odolnost nebo Orenda + Chieftain pro výkon, energii sílu mužů. Bez ohledu na to, jaké kombinace si sami vybereme, jedním z nejjednodušších, nejdostupnějších a nejrychlejších způsobů, jak je integrovat do našeho každodenního života, je kombinovat je s jiným starodávným a tradičním fermentovaným produktem pro naše země - jogurtem (pro vegany jsou alternativou rostlinná mléka).

 
 
Balení:  100 ml
 
Dávkování: 15 ml denně. Balení obsahuje 6 dávek.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestré stravy. Určeno pro osoby starší 12 let. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Přírodní produkt - může se vyskytnout sediment nebo zákal.
 

 
 Výživové údaje:
 v 15 ml*
 Extrakt z kořene echinacey nachové (Echinacea purpurea)
 1200 mg
 Extrakt z kořene astragalu (Astragalus membranaceus)
 1200 mg
 Suchý extrakt z plodů černého bezu (Sambucus nigra)
 300 mg
 Suchý extrakt z kordycepsu (Cordyseps militaris)
 300 mg
 Aktivovaný extrakt z dýňových semen
 300 mg
*15 ml odpovídá jedné denní dávce
 
 
Složení: Extrakt z kořene echinacey nachové (Echinacea purpurea), Extrakt z kořene astragalu (Astragalus membranaceus), Suchý extrakt z plodů černého bezu (Sambucus nigra), Suchý extrakt z kordycepsu (Cordyseps militaris), Aktivovaný extrakt z dýňových semen
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Sledujte akce a slevy
Přihlaste se do našeho newsletteru
a budete o všem vědět jako první.
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.
Výběr podle značek
Zdravý den Vitargo Viridian Vemoherb Vegan fitness The protein ball Sunwarrior Reflex Pursana Nutriworks Nutrislim Mornflake Myotec Chiba High5 Gusto Good Centzone Blender bottle Adapt