Vítáme Vás! Na veškeré objednávky od 900,- Kč máme dopravu ZDARMA!

Good Hemp

Nejprodávanější

3 položek celkem
Good Hemp Creamy Seed Milk 1000ml (Konopný nápoj)
Tip
89 Kč

Konopný nápoj je superčistá alternativa kravského mléka s vysokým obsahem omega 3 nenasycených mastných kyselin.

Good Hemp Barista Seed Milk 1000ml (Konopný nápoj se sladovým extraktem)
Tip
89 Kč

Konopný nápoj se sladovým extraktem, krémovou, lahodnou konzistencí a vysokým obsahem omega 3 nenasycených mastných kyselin.

Good Hemp Oil 500ml (Konopný Olej)
339 Kč

Good Hemp Oil je britský, za studena lisovaný farmářský olej z konopných semínek, určený pro univerzální kulinářské využití.

Značka Good Hemp přináší konopné produkty. Nejen, že konopí je jedna z nejudržitelnějších rostlin, je to také jedna z nejvýživnějších rostlin, se super semeny, která jsou dokonalá pro své zdravotní přínosy. Good Hemp produkty pozitivně přetékají Omega-3, 6 a 9 mastnými kyselinami, které pomáhají pro zdravé srdce, povzbuzení mozku a skvělou pleť, vlasy a imunitní systém. Good Hemp je také kompletní protein, který pochází výhradně z rostlin. Žádná syrovátka, avšak se všemi 20ti aminokyselinami, včetně devíti základních. Konopí značky Good Hemp je obaleno zdravou vlákninou, která udrží váš trávicí systém ve správné funkci a pomůže odvrátit srdeční choroby a cukrovku.

Sledujte akce a slevy
Přihlaste se do našeho newsletteru
a budete o všem vědět jako první.
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.
Výběr podle značek
Zdravý den Vitargo Viridian Vemoherb Vegan fitness The protein ball Sunwarrior Reflex Pursana Nutriworks Nutrislim Mornflake Myotec Chiba High5 Gusto Good Centzone Blender bottle Adapt