Vítáme Vás! Využijte dopravu přes Balíkovnu. Nyní za akční cenu 39,- Kč. Objednávky v minimální hodnotě 1.500,- mají dopravu zcela ZDARMA.

Jakub Přibyl

jakub-pribyl-1-prev

  • člen české potravinářské společnosti a pravidelný účastník potravinářských úterků www.csvts.cz/cps
  • produktový specialista doplňků stravy Trime

Jsem konzultant pro personalizovanou výživu s dlouholetou praxí v oblasti nutriční prevence a sportovní dietologie, lektorem školy klinické naturopatie, člen společnosti pro výživu a české potravinářské společnosti. Provozuji vlastní poradenský a školící portál, kde učím principy personalizované výživy. Jsem odborným garantem unikátního specializovaného e-shopu www.nejenleky.cz, konceptu tzv. etického obchodu, kde se nabízí výhradně kvalitní potraviny a doplňky stravy s důrazem na transparentní původ, technologii zpracování a složení.

Neuznávám žádné dietetické systémy, nejsem stoupencem žádného alternativního výživového stylu, jídlo mám rád a snažím se k němu přistupovat i s určitým filozofickým a duchovním přesahem. Důraz tak kladu především na kvalitu a „technologický příběh“ potravin, včetně kontextu k našim individuálním genetickým dispozicím.

Jak pracuji a pro koho jsou vhodné mé služby?

U každého klienta se zaměřuji na hledání optimálně formulovaného výživové stylu zasazeného do kontextu jeho prostředí. V první řadě objektivně a kriticky posoudím aktuální nutriční profil klienta a následně pak navrhnu možný postup pro úpravy jeho stravovacích návyků.

Pokud hledáte někoho, kdo vám pouze předá „jídelníček“, nebudu pro vás pravděpodobně ten pravý. Já svým klientům nabízím komplexní řešení v podobě sestavení úvodního stravovacího plánu a následného vedení přes online poradnu a osobní konzultace. To samozřejmě vyžaduje aktivní přístup klienta a ne jen pasivní příjem informací v podobě „prvoplánově sestavených jídelníčků“. Jako váš osobní výživový poradce pak následně plním roli průvodce a dohlížím na to, aby vytváření nových výživových návyků probíhalo tak, jak má.

V rámci své oborové profilace nejsem profesně omezen jen na úzkou skupinu klientů, ale nabízím služby pro všechny věkové kategorie, s nejrůznějším výživovým zaměřením a potřebami (redukční diety, rekreační a výkonnostní sport, dietní podpora při metabolických poruchách, prevence a léčba civilizačních onemocnění, dětská výživa atd.). Více viz „Co umím a proč zvolit mé služby?“

Pokud váháte, zdali jsem pro vás ten správný výživový poradce, podívejte se na reference, můžete si přečíst některé mé články nebo si rovnou objednejte úvodní konzultaci a názor si udělejte osobně.

Ostatně vše začíná na úvodní konzultaci, kde se s klientem osobně potkám a kromě profesní stránky věci máme možnost poznat se i na té lidské úrovni. Vždy byste měli spolupracovat s poradcem, kterému důvěřujete a sedí vám i svou osobností.

Sledujte akce a slevy
Přihlaste se do našeho newsletteru
a budete o všem vědět jako první.
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.
Výběr podle značek
Zdravý den Vitargo Viridian Vemoherb Vegan fitness The protein ball Sunwarrior Reflex Pursana Nutriworks Nutrislim Mornflake Myotec Chiba High5 Gusto Good Centzone Blender bottle Adapt