Vítáme Vás! Na veškeré objednávky od 900,- Kč máme dopravu ZDARMA!

I Love BIO Protein 1,4kg

Tip
1 399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.11.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

I lOVE BIO PROTEIN
 
I Love BIO Protein si neklade za cíl nic menšího než nabídnout ty nejčistší bílkoviny, které můžete použít v rámci doplňkové výživy. Jde o výběrovou směs proteinů v BIO v kvalitě pocházející od lokálních rakouských producentů s mlékem z biofarem v Rakousku, Švýcarsku, Německu a Velké Británii. Neobsahuje žádné geneticky modifikované přísady, žádné růstové hormony, umělá sladidla, syntetické složky ani balastní aditiva. Je použita směs proteinového koncentrátu ze syrovátky a mléčného koncentrátu získaného přímo z kravského mléka - tyto složky nejsou průmyslově ani tepelně upravovány. Díky tomu má I Love BIO Protein naprosto bezkonkurenční smetanovou chuť a maximální využitelnost bílkovin pro organismus.
 
Pro koho je I love BIO Protein určen?
 
- Pro všechny zaměřené na zdravý životní styl
- Pro všechny aktivní i vrcholové sportovce
- Ideální zdroj bílkovin pro zástupce všech věkových kategoríí
- Pro každého kdo podporuje a upřednostňuje poctivou kvalitu

Jasný původ v certifikované kvalitě BIO

I když se vše může zdát jednoduché, trvalo nám opravdu velmi dlouho "poskládat" tento výrobek dle našich požadavků, tedy z pohledu kvality, zdrojů a samozřejmě i co nejlepší chuti. Pokud je hlavním kritériem kvalita, tedy jasný původ mléka, potažmo bílkoviny, a následně zpracování v souladu s nejvyššími standardy kvality včetně etických požadavků, je ideálním řešením lokální evropská produkce - tedy opak globálních mlékárenských korporací s produkčními linkami na všech kontinentech, jejichž suroviny dnes využívá kvůli bezkonkurenčně nízké ceně většina značek. To však není naší filozofií, proto I Love BIO Protein obsahuje ty nejkvalitnější bílkoviny z lokální rakouské mlékárny s nejvyššími standardy kvality a garancí jasného původu mléka.

Víc nepotřebujete = Nedenaturovaný syrovátkový protein a nativní mléčný koncentrát 

V receptuře I love BIO Proteinu je optimalizován obsah dvou hlavních zdrojů bílkovin v poměru 1:1. První složkou je nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát získaný ultrafiltrací tekuté syrovátky, druhou pak nativní mléčný koncentrát získaný ultrafiltrací přímo z kravského mléka. Mléčný koncentrát je složený z 20 % nativního syrovátkového proteinu a 80 % micelárního kaseinu.
 
Proč tyto přísady náročné na výrobu? Nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát neprošel žádnou úpravou (tepelnou, chemickou nebo jinou), která by poškodila přirozenou stavbu bílkoviny. Proto je výsledný protein v co nejvíce přirozeném stavu a tedy i nejlépe využitelný pro tělo. 
 
Podobné je to i s nativním mléčným koncentrátem, který taktéž obsahuje syrovátkový protein, důležité je ale slovo nativní. Znamená to, že nebyl vyroben jako vedlejší produkt při výrobě sýra a neobsahuje tak žádné nežádoucí složky, navíc se jeho složení více blíží mateřskému mléku. Poslední jmenovanou složkou je micelární kasein, který je obsažen opět v nativní formě, bez problematických kaseinátů.
 
Syrovátkový koncentrát zase obsahuje složky (glykomakropeptidy = proteinové frakce), které v nativním syrovátkovém proteinu vůbec nejsou, proto je kombinace těchto dvou zdrojů nejlepším možným řešením. Ultrafiltrace je pak zárukou, že se protein ze syrovátky i mléka získá v co nejčistší možné formě.
 
Složení tedy jednoduše popsáno vypadá takto:
 
- 1/2 nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát (zdroj BIO syrovátka) = syrovátkový protein
- 1/2 nativní mléčný proteinový koncentrát (zdroj BIO mléko) = 20% nativní syrovátkový protein, 80% micelární kasein

3:2 = optimální poměr rychlých a pomalých proteinů pro kteroukoliv denní dobu
 
Mezi jednotlivými proteinovými zdroji je rozdíl také z hlediska rychlosti jejich vstřebávání v organismu. Zatímco syrovátkový a nativní syrovátkový protein se vstřebávají rychle, micelární kasein naopak pomalu. Poměr mezi složkami z hlediska zásobení organismu živinami je tak 3:2 (rychlé : postupné), proto se I Love BIO hodí do kterékoli denní periody - ať už jako potréninková regenerace nebo jako tzv. druhá večeře, která zajistí dostatek živin pro regeneraci i během spánku. Takovéto složení odpovídá nejnovějším poznatkům v rámci sportovní výživy i lidskému zažívacímu traktu a jeho typologii.
 
A v čem je I Love BIO Protein vhodný pro naše zažívání?

Je všeobecně známým faktem, že existují dva hlavní typy mléka dle původu: albuminózní a kaseinové. Albuminózní mléko je např. mléko lidské a právě zde tvoří převažující část bílkoviny rychlé nad bílkovinami pomalými. Opakem je tzv. kaseinové mléko, např. kravské, kde tvoří převažující část bílkoviny pomalé. Oba typy tedy mají svůj jasný význam a poměr, který je dán již v původním stavu "matkou přírodou". Snahou tohoto produktu tedy není jen maximální využitelnost, ale i zachování vlastností, které jsou pro náš organizmus přirozené.
 
 
Balení: 1,4 kg

Příprava: jedna vrchovatá odměrka představuje cca 25 g. Doporučenou porci 25 g řádně rozmíchejte ve vodě. Poměr ředění je 25 g na 250 ml vody. 

Doporučené dávkování:
 
 
 Během dne
 Před výkonem
 Během výkonu
 Po výkonu
 Večer
 TD*
 x
 
 
 x
 x
 ND**
 x
 
 
 
 x
TD* Tréninkové dny, ND** Netréninkové dny
 
Upozornění: Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu, chladu a temnu. Chraňte před mrazem. Výrobce ani dovozce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Součástí balení je odměrka.
Alergeny vyznačeny tučně. Může obsahovat stopy lepku. 
 

 
Výživové údaje:
 
 Počet dávek v balení: 56 x 25 g
 100 g
 v dávce 25 g
 Energetická hodnota
 1607,75 kJ / 379,25 kcal
 402 kJ / 94,81 kcal
 Tuky
 3,25 g
 0,81 g
   Z toho nasycené mastné kyseliny 
 2,10 g
 0,53 g
 Sacharidy
 7,50 g
 1,88 g
   Z toho cukry 
 7,50 g
 1,88 g
 Bílkoviny
 80 g
 20 g
 Sůl
 1,53 g
 0,38 g
 

Aminokyselinové spektrum:
 
 Obsah důležitých aminokyselin
 100 g
 v dávce 25 g
 Esenciální aminokyseliny
 51,1 g
 12,78 g
  BCAA
 16,4 g
 4,1 g
   L- valin
 4,0 g
 1,0 g
   L- leucin
 8,2 g
 2,05 g
   L- isoleucin
 4,2 g
 1,05 g
  L- lysin
 7,2 g
 1,8 g
 L- methionin
 1,8 g
 0,45 g
 L- fenylalanin
 3,2 g
 0,8 g
 L- threonin
 3,7 g
 0,93 g
 L- tryptofan
 1,3 g
 0,33 g
 L- arginin
 2,5 g
 0,63 g
 L- kyselina glutamová
 15 g
 3,75 g


Složení: BIO syrovátkový proteinový koncentrát 50 %, BIO mléčný proteinový koncentrát 50 %.
(Původ surovin - Rakousko, Švýcarsko, Německo, Velká Británie)
 

 
Instantní proteinová formule obsahující špičkové zdroje bílkovin garantovaného původu a čistoty v certifikované kvalitě BIO.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Sledujte akce a slevy
Přihlaste se do našeho newsletteru
a budete o všem vědět jako první.
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.
Výběr podle značek
Zdravý den Vitargo Viridian Vemoherb Vegan fitness The protein ball Sunwarrior Reflex Pursana Nutriworks Nutrislim Mornflake Myotec Chiba High5 Gusto Good Centzone Blender bottle Adapt