Ať je i Váš rok 2024 plný zdraví a lásky!

True Ritual Jar 1000 ml

Novinka Tip
999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Luxusní nádoba pro váš Ancient Brave doplněk z biofotonického skla, které chrání obsah před UV zářením a prodlužuje trvanlivost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TRUE RITUAL JAR (RITUÁLNÍ NÁDOBA)
 
- Luxusní nádoba pro váš Ancient Brave doplněk
- Biofotonické sklo
- Prodlužuje trvanlivost
- Chrání obsah před UV světlem
- Kapacita 1 litr
 
Udělejte ze svého každodenního rituálu s doplňkem Ancient Brave i z koutku své kuchyně ještě luxusnější estetickou záležitost. Nová rituální dóza z biofotonického skla je určená pro uchovávání prášků Ancient Brave stylovým způsobem, který zároveň pomáhá udržet je déle čerstvé.
 
Ritual Jar se chová jako bariéra bránící ztrátě bioenergetické hodnoty uchovávaného produktu. Biofotonické sklo má unikátní vlastnosti chránící přírodní produkty před zraňujícím, degradujícím efektem slunečního světla. Chytře filtruje poškozující UV a infračervené paprsky, produkt uvnitř tak má zachované a lépe a déle udržené nutriční hodnoty, chuť, barvu a vůni. Ritual Jar se dá použít pro uskladnění čehokoli, co by mohlo benefitovat z vlastností jejího protektivního skla.
 
Ritual Jar je vyrobená bez použití rozpouštědel nebo adheziv, biorozložitelná fólie je na nádobu přichycena pomocí tepla během šetrného procesu. Umývejte zlehka studenou vodou, není vhodné do myčky. Kapacita 1 litr.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Sledujte akce a slevy
Přihlaste se do našeho newsletteru
a budete o všem vědět jako první.
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.
Výběr podle značek
Zdravý den Vitargo Viridian Vemoherb Vegan fitness The protein ball Sunwarrior Reflex Pursana Nutriworks Nutrislim Mornflake Myotec Chiba High5 Gusto Good Centzone Blender bottle Adapt