Ať je i Váš rok 2024 plný zdraví a lásky!

eFIA.cz

efianew

 

eFIA.cz je blogem a etickým kodexem společnosti ForActiv.cz s.r.o. a  vybraných obchodních partnerů založeným v roce 2012. Hlavní misí Etické Fitness Aliance  je přinést maximální možnou kvalitu do nabízeného zboží a služeb, od jasného původu, přes zpracování a formu použitých surovin, po konečnou čistotu produktu s minimem balastních aditiv. Hlavním cílem členů aliance je vždy upřednostňovat etické principy péče a služby pro ostatní, čímž se samozřejmě staráme i sami o sebe a naši společnou budoucnost.

Náš kodex pro doplňkovou a sportovní výživu:

  1. Na prvním místě je pro nás vždy zákazník a jeho informovanost, upřednostňujeme otevřený, etický přístup, se zaměřením na kvalitu a možnost přímé komunikace.
  2. Upřednostňujeme zboží s jasným původem a seriózní historií značky.
  3. Upřednostňujeme složení a funkčnost produktů před jednostranným zaměřením na cenu a chuť.
  4. Upřednostňujeme maximální čistotu, jasný původ a ověřenou formu použitých surovin.
  5. Upřednostňujeme produkty (kapsle, tobolky, instantní a tekuté formy) s minimalizovaným obsahem balastních aditiv, pojiv a umělých sladidel.
  6. Upřednostňujeme seriózní značky investující do vývoje a složení před značkami zaměřenými na agresivní mass-marketing.
  7. Upřednostňujeme značky/výrobce, které podporují zdravý a etický životní styl

 Více informací najdete na stránkách www.efia.cz

Sledujte akce a slevy
Přihlaste se do našeho newsletteru
a budete o všem vědět jako první.
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.
Výběr podle značek
Zdravý den Vitargo Viridian Vemoherb Vegan fitness The protein ball Sunwarrior Reflex Pursana Nutriworks Nutrislim Mornflake Myotec Chiba High5 Gusto Good Centzone Blender bottle Adapt