Ať je i Váš rok 2024 plný zdraví a lásky!

Obchodní podmínky

Objednávka zboží:

Zboží je možné objednat v e-shopu www.sci-food.cz. Podmínkou platnosti elektronické objednávky v e-shopu je vyplnění všech povinných údajů a náležitostí.

Přijetí objednávky a její potvrzení:


Po odeslání (potvrzení) objednávky obdržíte, na vámi uvedený email v objednávkovém formuláři, oznámení o přijetí objednávky. Odeslání zpracované objednávky Vám v co nejkratším termínu potvrdíme e-mailem. V případě jakýchkoliv nejasností s objednávkou Vás budeme informovat e-mailem nebo telefonicky.

Způsob platby:


Platba za objednávku uskutečněnou v e-shopu se provádí bankovním převodem, nebo online kartou prostřednictvím platební brány GoPay.

Platební podmínky:


Platba je možná pouze platební kartou online nebo převodem na bankovní účet. Objednávka vám bude zaslána až po připsání příslušné části na určený bankovní účet.

Způsob dopravy:


Váši objednávku Vám doručí vybraná přepravní společnost. Zvolit můžete Českou poštu, Balíkovnu nebo Zásilkovnu. Cena dopravy je 59,- až 109,- Kč dle vybraného způsobu dopravy. Při objednání v hodnotě vyšší než 1.500,- Kč je doprava zdarma. 

Dodací lhůty:


Celková doba dodání je závislá na způsobu platby a volby doručení. Doručení objednávky při platbě platební kartou online probíhá doručení do dvou pracovních dnů, při platbě bankovním převodem dojde k dodání do 2 pracovních dnů od připsání platby na daný účet. O vyřízení objednávky vás budeme informovat e-mailem.

Cena zboží:


Ceny jsou uvedeny na stránkách jednotlivých výrobků a v objednávce. Všechny ceny v internetovém obchodě www.sci-food.cz jsou koncové a již zahrnují příslušnou sazbu DPH.

Slevy:


V průběhu slevového období nebo podobných akcí je vždy řádně a viditelně označena platná cena jednotlivých produktů. Pro uplatnění klientské slevy musí být zákazník přihlášen ke svému soukromému účtu na www.sci-food.cz a to nejpozději před potvrzením objednávky, jedině tak má nárok na klientskou slevu.

Záruční doba - expirace:


Výrobky, které prodáváme prostřednictví e-shopu www.sci-food.cz nemají prošlou záruční lhůtu. 

Převzetí zásilky kupujícím:


Zákazník je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu zásilky, je zákazník za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav objednaného zboží a v případě poškození zboží, zásilku nepřebírat.

Reklamace:


Reklamace zboží se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku a zákonem na ochranu spotřebitele.

Odstoupení od smlouvy:


Spotřebitel, který zakoupil zboží jinak než osobně a bylo mu doručeno přepravní službou, má právo podle § 53 odst. 6 Občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů. 

Závěrečná ustanovení:


Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vázán. Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavce 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl.

Sledujte akce a slevy
Přihlaste se do našeho newsletteru
a budete o všem vědět jako první.
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.
Výběr podle značek
Zdravý den Vitargo Viridian Vemoherb Vegan fitness The protein ball Sunwarrior Reflex Pursana Nutriworks Nutrislim Mornflake Myotec Chiba High5 Gusto Good Centzone Blender bottle Adapt