Vítáme Vás! Využijte dopravu přes Balíkovnu. Nyní za akční cenu 39,- Kč. Objednávky v minimální hodnotě 1.500,- mají dopravu zcela ZDARMA.

Gainery

Nejprodávanější

3 položek celkem
Optimal Recovery Whey 700g čokoláda (Suklaa)
499 Kč

Regenerační potréninkový nápoj s příchutí čokolády. Obsahuje sacharidy i bílkoviny - palivo a stavební látky pro svaly.

41102
Optimal Recovery Whey 700g vanilka (Vanilja)
499 Kč

Regenerační potréninkový nápoj s příchutí vanilky. Obsahuje sacharidy i bílkoviny - palivo a stavební látky pro svaly.

41103
Optimal Vege Recovery 800g čokoláda
499 Kč

Prémiová směs rostlinných BIO proteinů a sacharidů pro optimální doplnění zásob glykogenu po sportovním výkonu a podporu regenerace.

41119

Pokud chcete přibrat na váze a přibrat svaly, budete muset zvýšit svůj kalorický příjem. Přípravky na zvýšení hmotnosti (gainery) obsahují větší množství uhlohydrátů, bílkovin a tuků, které zvyšují denní příjem kalorií a zároveň zvyšují přírůstky svalů a tělesnou hmotnost. Hmotnostní přírůstek je pro mnoho lidí prvořadým cílem při zahájení prvního tréninkového programu. Progresivní tréninkový program je nezbytný pro vytvoření podnětu pro růst svalů, avšak vhodná výživa je (pokud ne více) stejně důležitá jako trénink. Gainery jsou tedy pečlivě propracované doplňky ke zvýšení tělesné hmotnosti.

Sledujte akce a slevy
Přihlaste se do našeho newsletteru
a budete o všem vědět jako první.
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.
Výběr podle značek
Zdravý den Vitargo Viridian Vemoherb Vegan fitness The protein ball Sunwarrior Reflex Pursana Nutriworks Nutrislim Mornflake Myotec Chiba High5 Gusto Good Centzone Blender bottle Adapt