Ať je i Váš rok 2024 plný zdraví a lásky!

ProLife - 60 kapslí

Vyrobeno v ČR
899 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Revoluční dvousložková směs s obsahem plnospektrálního přírodního vitamínu E (směs tokoferolů a tokotrienolů) a cenného bio Astaxanthinu pro ochrana buněk před oxidativním stresem a podporu dlouhověkosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedna z teorií stárnutí se opírá o fakt, že naše buňky jsou neustále poškozovány toxiny ze stravy, z ovzduší, vlivem volných radikálů z vlastního metabolismu ale i hektickým stylem života a chronickým stresem. Zdravý životní styl a správné nutrienty pomohou chránit náš organismus před negativními vlivy a zpomalit proces stárnutí. Navíc podpoří energii a celkovou vitalitu.

Hlavní benefity produktu

  • speciální dvousložková směs s obsahem plnospektrálního přírodního vitamínu E (směs tokoferolů a tokotrienolů) a cenného bio Astaxanthinu 
  • bez GMO, žádné toxiny, chemikálie, alergeny nebo konzervanty 
  • kapsle čistě rostlinného původu (HPMC) 
  • ochrana buněk před oxidativním stresem
  • prevence stárnutí a podpora dlouhověkosti

Ingredience

  • Bio Astaxanthin - vzácné barvivo ze skupiny karotenoidů, které je přirozenou součástí humrů, lososů nebo mořských řas, které si astaxanthin tvoří jako ochranu před neblahými vlivy vnějšího prostředí (UV záření, atd.). Zdrojem astaxanthinu pro náš produkt je mikrořasa Haematococcus pluvialis, pěstovaná v přísně kontrolovaných podmínkách a v uzavřeném systému kultivace, který zamezuje vliv kontaminantů z vnějšího prostředí. Proces kultivace splňuje podmínky bio výroby a extrakce čistého přírodního astaxanthinu probíhá zcela bez chemikálií. Toto vzácné přírodní barvivo ze skupiny karotenoidů získáváme z mikrořasy Haematococcus pluvialis, pocházející z ekologické kultivace, v bio kvalitě. Uzavřený systém pěstování a přísně kontrolované podmínky umožňují získat absolutně čistý přírodní antioxidant.
  • Směs tokotrienolů a tokoferolů - ty představují kompletní spektrum sloučenin vitamínu E a nabízí tak jedinečné zdravotní benefity. Zatímco více známý tokoferoly se přirozeně vyskytují ve většině běžných rostlinných olejů, tokotrienoly, vykazující mnohonásobně vyšší efektivitu a jedinečné biologické vlastnosti, jsou v přírodě mnohem vzácnější. Nejlepší zdroj vzácných tokotrienolů, respektive celého spektra vitamínu E, představují v současné době plody palmy červené (Elaeis Guineensis). Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. 

Složení: bio MCT olej, směs tokotrienolů a tokoferolů, bio Astaxanthin

Dávkování: Užívejte 1 kapsli denně s  jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Produkt není určen jaké náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti. 

  1 kapsle obsahuje % RHP *
Bio Astaxanthin 4 mg -
Směs tokotrienolů a tokoferolů 125 mg -
Vitamín  (d-alfa tokoferol) 4,4mg 36,6%
Směs tokotrienolů (d-alfa, d-beta, d-gamma, d-delta) 19 mg -

 *RHP = referenční hodnota příjmu

Vyrobeno v ČR.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 6.12.2023
Jsem velmi spokojená👍

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Sledujte akce a slevy
Přihlaste se do našeho newsletteru
a budete o všem vědět jako první.
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.
Výběr podle značek
Zdravý den Vitargo Viridian Vemoherb Vegan fitness The protein ball Sunwarrior Reflex Pursana Nutriworks Nutrislim Mornflake Myotec Chiba High5 Gusto Good Centzone Blender bottle Adapt