Ať je i Váš rok 2024 plný zdraví a lásky!

Balanced Liver

Vyrobeno v ČR
659 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

V dnešním uspěchaném světě vaše játra snáší břemeno moderního života, zpracovávají vše od stravy až po toxiny v životním prostředí. Balanced Liver poskytuje přesně to, co potřebují vaše játra, aby zvládla to břemeno. Nehledejte zkratky, hledejte Balanced Liver.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte detox? Hledejte zdravá, funkční játra!

Každý hledá zkratky, které nefungují, ale málokdo se zaměřuje na to podstatné. Na játra. Játra jsou přirozený detoxikační systém těla, poskytnutí přirozené podpory, kterou potřebují, je nezbytné pro celkové zdraví a pohodu.

Prvním stavebním kamenem je extrakt z artyčoku s 5% obsahem cynarinu. Cynarin, antioxidační sloučenina, optimalizuje průtok žluči, čímž podporuje detoxikační funkci jater.Zároveň pomáhá trávit tuky a vstřebávat vitamíny z potravy. 

Primární bioaktivní sloučenina nacházející se v ostropestřci mariánském, známá jako silymarin, slouží ke stabilizaci buněčných membrán, zesiluje detoxikační procesy a účinně působí proti širokému spektru volných radikálů. 

Pampeliška lékařská je již po staletí používá k podpoře funkce jater a trávení. Rozsáhlé spektrum antioxidantů je zodpovědné za diuretické a detoxikační vlastnosti pampelišky, což pomáhá vylučovat toxiny z jater a podpořit jejich funkci.

Hlavní benefitem lopuchu většího je jeho schopnost pročišťovat krev, čímž odstraňuje toxiny z krevního oběhu. Tato schopnost ve výsledku přispívá k lepší imunitě, trávení a stavu pokožky. Čistící efekt zvyšuje vylučování vody z těla, proto je důležitá dostatečná hydratace.

Z rostlinné říše, Balanced Liver doplňuje extrakt z kurkumy s 95 % kurkuminoidů a extrakt z pepře s 95% obsahem piperinu. Vzájemná synergie vytváří obrovský antioxidační potenciál na podporu zdraví a funkčnosti jater.

Glutathion patří k nejdůležitějším antioxidantům v lidském těle. Není náhoda, že právě v játrech je největší zastoupení glutathionu. Přestože lidské tělo produkuje redukovaný glutathion přirozeně, nemusí to vždy postačovat pro všechny jeho funkce v těle. Mnohé faktory, jako je stárnutí, stres, špatná strava či environmentální toxiny, snižují jeho hladiny. Proto jsme sáhli po tělu přirozené, redukované formě glutathionu, navíc vzniklé fermentací, pro ještě lepší biologickou dostupnost. 

Kyselina alfa-lipoová je přirozeně se vyskytující látka v potravinách, která hraje zásadní roli v metabolismu, zejména v metabolismu jater. Na rozdíl od jiných antioxidantů je kyselina alfa-lipoová rozpustná v tucích i ve vodě, čímž poskytuje ochranu vnějším i vnitřním buněčným strukturám.

Balanced Liver zakončuje molybden. Molybden je nezbytným prvkem pro fungování klíčových enzymů a metabolismus sirných aminokyselin, zejména sulfatace. V jednoduchosti má sulfatace za úkol řízení a odstraňování toxinů z těla. 

Zabaleno v přírodní pullulanové kapsliProdukt Balanced Liver neobsahuje žádné přídatné látky a je vhodný pro vegany.

Bohužel, další výhody Balanced Liver vám nemůžeme blíže popsat, protože nám to legislativa neumožňuje. Věříme, že si dohledáte i další účinky uvedených rostlin, nutraceutik a minerálů.

Užívání:

Užívejte 1 kapsli 3x denně, nejlépe po jídle s vyšším obsahem zdravých tuků, pro ještě lepší vstřebatelnost. Optimální délka užívání, abyste z Balanced Liver vytěžili maximum, je 3 měsíce. Neužívejte déle než 6 měsíců bez přestávky. Přestávka by měla trvat alespoň 1 měsíc

Aktivní látky:

Složení ve 3 kapslích RHP*
Ostropestřec mariánský extrakt s 80 % silymarinu 280 mg **
Pampeliška lékařská extrakt s 10 % flavonoidů 250 mg **
Lopuch větší extrakt 10:1 220 mg **
Artyčok extrakt s 5 % cynarinu 200 mg **
Kurkuma dlouhá extrakt s 95 % kurkuminoidů 125 mg **
Fermentovaný redukovaný L-glutathion 100 mg **
Kyselina α-lipoová 100 mg **
Černý pepř extrakt s 95 % piperinu 5,5 mg **
Molybden 50 ug 100 %

*Referenční hodnota příjmu
**Referenční hodnota příjmu není stanovena

Složení:

Artyčok zeleninový (Cynara scolymus) standardizovaný extrakt na 5 % cynarinu, ostropestřec mariánský (Silybum marianum) standardizovaný extrakt na 80 % silymarinu, pampeliška lékařská (Taraxacum officinale) standardizovaný extrakt na 10 % flavonoidů, lopuch větší (Arctium lappa) extrakt 10:1, kurkuma dlouhá (Curcuma longa) standardizovaný extrakt na 95 % kurkuminoidů, fermentovaný redukovaný L-glutathion, kyselina α-lipoová, černý pepř (Piper nigrum) standardizovaný extrakt na 95 % piperinu, molybdenan sodný, pullulanová kapsle.

Další informace:

Balení obsahuje 90 kapslí. Hmotnost balení je 51,2 g.

Vyrobeno na Slovensku pro společnost Truevity s.r.o. se sídlem Nové sady 988/2, Brno, Česká republika.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Upozornění: Nikdy nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí.

Uvedený text nemá vzbuzovat dojem léčebných, zdravotních a výživových tvrzení či účinků dle nařízení (EU) č. 1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům a nařízení (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Sledujte akce a slevy
Přihlaste se do našeho newsletteru
a budete o všem vědět jako první.
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.
Výběr podle značek
Zdravý den Vitargo Viridian Vemoherb Vegan fitness The protein ball Sunwarrior Reflex Pursana Nutriworks Nutrislim Mornflake Myotec Chiba High5 Gusto Good Centzone Blender bottle Adapt