Ať je i Váš rok 2024 plný zdraví a lásky!

Balanced Nootropics

Akce Tip Vyrobeno v ČR
569 Kč –17 %
NUT Balanced nootropics
569 Kč –17 % 469 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Není pro vás vždy snadné udržet pozornost, jasnou mysl či motivaci? Balanced Nootropics vám tento stav zajistí, ať jste kdekoli, a ne jen to. Kombinace rostlinných extraktů, nutraceutik a vitamínů plní specifickou roli ve vzájemné synergii, což vám zajistí, abyste byli vždy o krok napřed. Expirace 14. 7. 2024)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Překročte svůj potenciál!

Uridin je hlavním stavebním kamenem pro syntézu neuronů a synapsí. Mozek využívá uridin k tvorbě CDP-cholinu, ze kterého se vytváří acetylcholin, neurotransmiter zlepšující kognitivní funkce.

Alpha-GPC, zdroj cholinu sloužící jako potrava pro mozek, prochází hematoencefalickou bariérou, kde zvyšuje dostupnost cholinu pro syntézu acetylcholinu.

Korálovec ježatý (Hericium erinaceus), známý také jako lví hříva, se už na první pohled odlišuje od jiných hub svým vzhledem. Obsahuje jedinečné hericenony a erinaciny, které mohou zvýšit nervový růstový faktor v mozku.

L-tyrosin, neesenciální aminokyselina, je hlavní prekurzor potřebný k vytvoření všech katecholaminových neurotransmiterů. Je obzvláště účinný při podpoře kognitivní výkonnosti za nepříznivých podmínek.

Kombinace stimulujícího kofeinu s uklidňující aminokyselinou L-theanin, která se nachází v zeleném čaji, působí synergicky odbouráním negativních efektů kofeinu a zachováním benefitů. Jako zdroj kofeinu jsme zvolili extrakt z kávovníku (Coffea robusta), neboť přírodní kofein má dlouhodobější a konzistentnější účinek než jeho syntetická verze. Látky, nacházející se v kávovníku, vyrovnávají nárůst a pokles kofeinu v těle, čímž podporují udržitelnější zvýšení energie. Ale nebojte se, efekt Balanced Nootropics není postaven na kofeinu, protože obsah použitého kofeinu se rovná jedné kávě!

Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) a bakopa drobnolistá (Bacopa monnieri) podporují kognitivní funkce, paměť a koncentraci.

Proantokyanidiny z borovice přímořské (Pinus pinaster) působí jako silné antioxidanty se schopností zvyšovat oxid dusnatý podporující prokrvení mozku. Balanced Nootropics doplňují metylované formy vitamínu B9 a B12, kyselina pantotenová a bioaktivní forma vitamínu B6.

Zabaleno v přírodní pullulanové kapsli. Produkt Balanced Nootropics neobsahuje žádné přídatné látky a je vhodný pro vegany.

Bohužel, další výhody Balanced Nootropics vám nemůžeme blíže popsat, protože nám to legislativa neumožňuje. Věříme, že si dohledáte i další účinky uvedených rostlin, vitamínů a minerálů.

Užívání:

Balanced Nootropics je primárně určen k tomu, abyste jej použili před zapojením se do kognitivně náročného úkolu. Dávkování začínejte od 1 kapsle denněoptimálně po jídle a sledujte účinky. Maximální denní dávka jsou 3 kapsle denně. Neužívejte před spaním nebo ve večerních hodinách, aby vám to nenarušilo spánkový cyklus.

Aktivní látky:

Složení ve 3 kapslích RHP*
Korálovec ježatý extrakt 30 % polysacharidů 300 mg  **
Alpha-GPC 300 mg **
L-tyrosin 250 mg **
Bakopa drobnolistá extrakt 50 % bakosidů 180 mg **
L-theanin 150 mg **
Disodná sůl uridin 5´-monofosfátu 150 mg **
Borovice přímořská extrakt 95 % proantokyanidinů 100 mg **
Kávovník statný extrakt 95 % kofeinu 95 mg **
Jinan dvoulaločný extrakt 24% flavonoglikosidů a 6% terpenolaktonů 60 mg **
Vitamín B5 (pantotenát vápenatý) 19,8 mg 330 %
Vitamín B6 (pyridoxal-5-fosfát) 2 mg 144 %
Vitamín B9 (L-5-methyltetrahydrofolát) 370 ug 186 %
Vitamín B12 (methylkobalamin) 50 ug 2000 %

*Referenční hodnota příjmu
**Referenční hodnota příjmu není stanovena

Složení:

korálovec ježatý (Hericium erinaceus) standardizovaný extrakt na 30 % polysacharidů, alpha-GPC (L-alfa-glyceryl fosforyl cholin), L-tyrosin, bakopa drobnolistá (Bacopa monnieri) standardizovaný extrakt na 50 % bakosidů, L-theanin, disodná sůl uridin 5´-monofosfátu, borovice přímořská (Pinus pinaster) standardizovaný extrakt na 95 % proantokyanidinů, kávovník statný (Coffea robusta) standardizovaný extrakt na 95 % kofeinu, jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) standardizovaný extrakt na 24% flavonoglikosidů a 6% terpenolaktonů, pantotenát vápenatý (vitamín B5), pyridoxal-5-fosfát (vitamín B6), L-5-methyltetrahydrofolát (vitamín B9), methylkobalamin (vitamín B12), pullulanová kapsle.

Další informace:

Balení obsahuje 90 kapslí. Hmotnost balení je 60,9 g.
Vyrobeno na Slovensku pro společnost Truevity s.r.o. se sídlem Nové sady 988/2, Brno, Česká republika.
Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.
Upozornění: Nikdy nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Může snižovat srážlivost krve. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí.

Uvedený text nemá vzbuzovat dojem léčebných, zdravotních a výživových tvrzení či účinků dle nařízení (EU) č. 1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům a nařízení (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Sledujte akce a slevy
Přihlaste se do našeho newsletteru
a budete o všem vědět jako první.
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.
Výběr podle značek
Zdravý den Vitargo Viridian Vemoherb Vegan fitness The protein ball Sunwarrior Reflex Pursana Nutriworks Nutrislim Mornflake Myotec Chiba High5 Gusto Good Centzone Blender bottle Adapt