Ať je i Váš rok 2024 plný zdraví a lásky!

Kdo jsme?

Vítejte! 

Sci-food jsme zakládali v roce 2012. E-shop samozřejmě procházel různými změnami, ale původní myšlenka zůstává stejná!

Dáváme si záležet na tom, abychom pro Vás vybírali produkty, které má opravdu smysl konzumovat a za které má smyl vynakládat finanční prostředky. Vybíráme jen produkty, které skutečně fungují a pozitivně podporují fyzický stav. Nebudete se ztrácet v nepřehledné nabídce zboží, které si nárokuje místo na trhu jen díky hezkému obalu a líbivým sloganům. Jdeme do hloubky, zajímá nás filozofie výrobce, dlouhodobá strategie, složení, původ surovin, garance kvality, výstupní kontroly a další podstatné parametry jednotlivých výrobků. Jsme též součástí Etické fitness asociace (eFia.cz), plnění stanoveného kodexu je pro nás samozřejmostí.

Nejsme ale puritáni!

Víme, že začátky jsou někdy kostrbaté. Ano, podporujeme i začátečníky a rozmlsance! Co tím myslím? Je jasné, že ne každý je připravený si dát protein v naturální podobě, proto nabízíme i chuťově přijatelnější varianty jednotlivých produktů. Cesta je cíl. A pokud máme dlouhodobě vydržet a podporovat zdraví svého těla, pak je skvělé začít tak, aby nám bylo příjemně a aby nám chutnalo. U nás máte možnost se posouvat svým vlastním tempem blíže a blíže k naturálnější podobě produktů.

I chuťově přijatelnější produkty mají ale stále složení s jasným původem, maximální čistotou a využitelností. Funkčnost produktů a zdraví zákazníka u nás jde ruku v ruce. Na vaše zdraví a spokojenost myslíme z dlouhodobého hlediska! Nebudeme Vás šálit wow efekty, protože ty zpravidla nejsou tím pravým poznávacím znakem skutečné kvality produktu.

RAW. Vegan. BIO. GMO free

To jsou certifikace, kterými jsou běžně označeny naše produkty. RAW a vegan produkty naleznete nejen v kategorii zdravé výživy, ale též v kategorii sportovní výživy. V nabídce máme např. veganské proteiny i vitamíny v kapslích.

Nevíte, jaké produkty vybrat?

Když si nebudete s výběrem produktů jistí, neváhejte se na nás obrátit. V kontaktech naleznete informace, jak a kam dotazy zaslat. Jsme tu pro Vás!

Inspirujte se na našem blogu!

Budeme Vás pravidelně zásobovat inspirací a novinkami ze světa zdravé a sportovní výživy. Stejně jako na kvalitních produktech, si zakládáme na kvalitním obsahu, přijďte si k nám pro informace z první ruky! Ptejte se, komentujte, za zpětnou vazbu jsme vždy rádi.

Těšíme se na Vás!

Martina a spol.

 

 

 

 

 

Sledujte akce a slevy
Přihlaste se do našeho newsletteru
a budete o všem vědět jako první.
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.
Výběr podle značek
Zdravý den Vitargo Viridian Vemoherb Vegan fitness The protein ball Sunwarrior Reflex Pursana Nutriworks Nutrislim Mornflake Myotec Chiba High5 Gusto Good Centzone Blender bottle Adapt