Ať je i Váš rok 2024 plný zdraví a lásky!

Mage 120 kapslí (Zácpa, vyprazdňování)

899 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Prověřený komplex zcela unikátních rostlinných složek pro pravidelné vyprazdňování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MAGE
 
Doplněk stravy.
 
- PRO PRAVIDELNÉ VYPRAZDŇOVÁNÍ (NORMÁLNÍ FUNKCE STŘEV)
- Špičková kvalita a čistota / Made in Sweden (GMO free)
- Prověřený komplex zcela unikátních rostlinných složek 
- Nástup účinku - obvykle po 3 až 4 dnech pravidelného užívání
- Ideální délka jedné kůry: 4-8 týdnů
- Obsažené složky nedráždí trávicí trakt a nejsou návykové
- Certifikát I'm Vegan organizace Djurens Rätt (Animal Rights)
- Produkt neobsahuje živočišné složky, pojiva a nežádoucí balastní složky
- NORDBO = kvalita a klinicky prověřené zdroje + udržitelnost a etická odpovědnost
 
Účinné složky:
 
- Kořen rebarbory (Rheum palmatum)
- Hořčík (hydroxid hořečnatý) 
- Amalaki - amalaki tvoří 1/3 triphaly - Ájurvédského zázraku
- Bibhitaki - bibhitaki tvoří 1/3 triphaly - Ájurvédského zázraku
- Haritaki - haritaki tvoří 1/3 triphaly - Ájurvédského zázraku
- Kůra z červené olše (Ulmus rubra) 
- Proskurník lékařský (Althaea officinalis)
 
Nordbo Mage je komplex zcela unikátních přírodních složek zaměřených na oblast pravidelného funkce střev a vyprazdňování. Přirozená je alespoň jedna návštěva toalety denně, při vysoké zátěži nebo stresu může docházet k nežádoucímu zpomalení trávení. Tělo pak zadržuje odpadní produkty, což není žádoucí. Mage obsahuje šetrné přírodní složky - rebarboru, triphalu (amalaki, bibhitaki, haritaki), aloe vera, červenou olši a proskurník, které přirozeným způsobem podporují funkci zažívání. Důležité je, že na rozdíl od běžných přípravků pro nefungující trávení nedráždí žaludek, ale naopak šetrně podporují jeho vlastní činnost. Účinek Mage obvykle nastupuje ráno po večerním užití (do 3 - 4 dnů po pravidelném užívání). Mage se doporučuje při zácpě, zpomalené funkci střev, těžkém žaludku, nebo bolesti při vyprazdňování.
 
Jaký je rozdíl mezi Mage a Mage Soft?
 
Mage představuje více dynamickou verzi a nabízí intenzivní účinek. Je určený pro dlouhodobější, silnější problémy se zácpou. Nemusí však vyhovovat každému, zejména pokud danými problémy netrpíme až tak často a jsou mírnějšího rázu. Pro tento případ je zde šetrnější a jemnější Mage Soft.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Těžký žaludek
- Pravidelné vyprazdňování
 
 
Certifikace I'm Vegan
 
Certifikát I'm Vegan uděluje švédská organizace Djurens Rätt (Animal Rights), která garantuje, že produkt je 100% rostlinného původu a při jeho výrobě nebyly použity žádné živočišné složky. Certifikát se uděluje potravinám, doplňkům stravy, hygienickým produktům a kosmetice. I'm Vegan představuje jednoduchou cestu, jak si spotřebitel může být jistý, že značka nebo produkt splňuje standarty organizace Djurens Rätt.
 
 
O certifikátu
 
1.Djurens Rätt vznikla v roce 1882 a nyní je švédskou vedoucí organizací v oblasti ochrany zvířat. Jde o politicky nezávislou organizaci, která se zaměřuje na zvýšení ochrany zvířat v domácím i mezinárodním měřítku.
 
2.Produkty s označením I'm Vegan musí být 100% rostlinné. Je u nich zakázáno testování na zvířatech a nesmí být použity žádné živočišné složky nebo živočišné deriváty.
 
3.Značka musí pro udělení certifikátu doložit veškerou dokumentaci, aby byl 100% prověřen původ produktu.
 
 
OČISTA A VYPRAZDŇOVÁNÍ - řada doplňků značky Nordbo pro podporu očisty těla a pravidelné vyprazdňování
 
DOPLNĚK OBSAHUJE HLAVNÍ ZAMĚŘENÍ BONUS NAVÍC KDY PRO KOHO
Mage Komplex 7 přírodních složek Pravidelné vyprazdňování

Nevzniká závislost, šetrnost k žaludku, vhodné pro vegany

Při zácpě, těžkém žaludku Pro ženy i muže
Mage Soft Komplex 4 přírodních složek Pravidelné vyprazdňování - jemná podpora Nevzniká závislost, šetrnost k žaludku, vhodné pro vegany Při zácpě, těžkém žaludku Pro ženy i muže
Rapid Cleanse Komplex 19 přírodních složek Detox + Rychlá očista organismu a restart Vhodné pro vegany Intenzivní restart a rychlá revitalizace Pro ženy i muže
Pure Cleanse Komplex 19 přírodních složek Detox + Komplexní, dlouhodobá očista organismu Vhodné pro vegany Při dlouhodobém poklesu kondice, únavě Pro ženy i muže

Pozn. - doplňky nekombinujte, jejich účinky se překrývají

 
O značce Nordbo
 
NORDBO je švédská značka, jejíž filozofie je založena na dvou pilířích: kvalita a klinická dokumentace + udržitelnost a etická odpovědnost. Značka spojuje severskou tradici a kvalitu, se smysluplnou inovací a čistotou použitých složek = inovativní vývoj klasických doplňků, lepšími způsoby. Skvělým příkladem je nativní rybí tuk Nordbo, který pochází z lokální skandinávské produkce a je vyroben ze 100% udržitelných zdrojů. S produkty Nordbo máte 100% jistotu, že při jejich výrobě bylo vždy myšleno na maximální možnou funkčnost, kvalitu zdrojových surovin a zároveň na ohleduplnost k životnímu prostředí. Všechny produkty Nordbo za sebou mají buď certifikáty ASC (Aqua Stewardship Council) nebo I'm Vegan. Všechny jsou navíc vyrobené podle standardů GMP (Good Manufacturing Practices). Pro papírové obaly je použitý recyklovaný papír FSC (Forest Stewardship Council).
 
 
NORDBO = švédské doplňky stravy založené na dvou pilířích:
 
1. Kvalita a klinicky prověřené zdroje
2. Udržitelnost a etická odpovědnost
 
 
Produkty Nordbo jsou vyrobené s maximálním možným ohledem na životní prostředí. Při jejich výrobě je dbáno na udržitelnou produkci, co nejmenší stopu CO2 a na užití recyklovatelných materiálů - produkty jsou zabalené v krabičkách z recyklovaného papíru. Nordbo se zároveň snaží užívat co nejméně plastu a různých nadbytečných reklamních předmětů. Naopak se snaží o minimalismus a střídmost. Na prvním místě je 100% kvalita produktu, ne agresivní marketing.
 
 
Balení: 120 kapslí (2 x 60 kapslí) (113,2 g)
 
Dávkování: Berte 1-2 kapsle denně s večeří (nejprve začněte s konzumací 1 kapsle denně, postupně navyšte na 1-2 kapsle). Při konzumaci tohoto produktu pijte během dne dostatek tekutin. Balení obsahuje 60-120 denních dávek.
 
Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy, Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí a slunečního záření. Vhodné pro vegany.
 

 
 Výživové údaje:
 v 1 kapsli (% RHP*)
 Kořen rebarbory (Rheum palmatum)
 400 mg
 Hořčík (Hydroxid hořečnatý)
 125 mg (33 %*)
 Triphala
 50 mg
     z toho Amalaki - indický angrešt (Emblica officinalis)
 16,7 mg 
     z toho Bibhitaki - plody vrcholáku myrobalánového (Terminalia belerica)
 16,7 mg
     z toho Haritaki - plody vrcholáku tříslovinného (Terminalia chebula)
 16,7 mg
 Aloe vera (Aloe barbadensis)
 10 mg
 Kůra z červené olše (Ulmus rubra)
 10 mg
 Proskurník lékařský (Althea officinalis)
 10 mg
*% RHP - Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
Složení v 1 veganské kapsli: kořen rebarbory (Rheum palmatum), hořčík (hydroxid hořečnatý), Triphala [Amalaki - indický angrešt (Emblica officinalis), Bibhitaki - plody vrcholáku myrobalánového (Temrinalia belerica), Haritaki - plody vrcholáku tříslovinného (Terminalia chebula)], kůra z červené olše (Ulmus rubra), proskurník lékařský (Althaea officinalis), rostlinná kapsle (celuóza). 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Sledujte akce a slevy
Přihlaste se do našeho newsletteru
a budete o všem vědět jako první.
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.
Výběr podle značek
Zdravý den Vitargo Viridian Vemoherb Vegan fitness The protein ball Sunwarrior Reflex Pursana Nutriworks Nutrislim Mornflake Myotec Chiba High5 Gusto Good Centzone Blender bottle Adapt