Ať je i Váš rok 2024 plný zdraví a lásky!

Vitamín D3 & K2, 1000 IU D3 / 25μg K2-MK7 1000 kapek

Vyrobeno v ČR
999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Denní dávka obou vitamínů D3 a K2 ve dvou kapkách, navíc v dobře dostupných a přirozeně získaných formách. Synergická kombinace těchto nutrientů poskytuje tělu silnou podporu v mnoha fyziologických procesech, zejména pak pomáhá udržování zdravých kostí a kardiovaskulárního systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin D3 je ve formě dobře využitelného cholekalciferolu, extrahovaného z mořské řasy. Celý výrobní proces je pod maximální kontrolou kvality a čistoty, bez použití pesticidů nebo jiných kontaminujících látek. Používáme MCT olej jako nosič, zvyšující biologickou dostupnost a přírodní tokoferoly jako antioxidanty.

Vitamín K2 je v biologicky nejpřístupnější formě menachinon-7, získaného přirozeným fermentačním procesem geneticky nemodifikovaného kmene Bacillus subtilis natto. Díky 100% obsahu all-trans konfigurace, můžeme zaručit vysokou čistotu produktu a nejvyšší možnou biologickou dostupnost. Současně zaručujeme minimální obsah MK6 a CIS izomerů.

Vitamín D3 a K2 se v řadě fyziologických funkcí v organismu doplňují. Při dlouhodobé suplementaci vitamínu D3 je potřeba adekvátně navýšit také příjem vitamínu K2. Vitamín D (konkrétně v pro tělo nejlépe využitelné formě D3-cholekalciferolu) pomáhá k maximálnímu vstřebání vápníku ze stravy a vitamín K2 (nejlépe ve formě K2MK7) zajistí jeho správnou distribuci do kostí a zubů. Bez přítomnosti vitamínu K2 by se mohl totiž nevyužitý nadbytek vápníku ukládat v jiných částech těla (například v cévách) a časem způsobovat problémy. Vitamín D3 a K2 zkrátka tvoří neodlučitelný pár, zejména pak mohou pomoci v prevenci osteoporózy a kardiovaskulárních obtíží.

Trime se zaměřuje především na prevenci a vyvažování škodlivých vlivů moderního způsobu života na lidské zdraví. Neustále hledají způsoby, jak přinést zákazníkům vysoce kvalitní, efektivní a dobře prozkoumané produkty, sestavené na základě vědeckých poznatků a z těch nejlepších dostupných ingrediencí. Kvalita se promítá také do obalové technologie a tmavá lahvička chrání obsah před světlem a teplem. Přesto je vhodné po otevření produkt skladovat v ledničce, aby se minimalizovalo oxidační působení.  

Povolená zdravotní tvrzení dle nařízení Evropské komise č. 432/2012:
 
Vitamín K2
  • Přispívá k udržení normálního stavu kostí.
  • Přispívá k normální srážlivosti krve.
 
Vitamín D3
  • Přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu.
  • Přispívá k udržení normální hladiny vápníku v krvi.
  • Přispívá k udržení normálního stavu kostí.
  • Přispívá k udržení normální činnosti svalů.
  • Přispívá k udržení normálního stavu zubů.
  • Přispívá k normální funkci imunitního systému.
  • Podílí se na procesu dělení buněk.

 

Složení: Olivový olej, Vitamín D3 (cholekalciferol), Vitamín K2 (menachinon-7), antioxidant: Vitamín E (přírodní směs tokoferolů)

 Dávkování: Užívejte 2 kapky denně s jídlem.

  2 kapky obsahují % RHP *
Vitamín D3 25 μg, 1000IU 500%
Vitamín K2 25 μg 33,33%

 *RHP = referenční hodnota příjmu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Sledujte akce a slevy
Přihlaste se do našeho newsletteru
a budete o všem vědět jako první.
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.
Výběr podle značek
Zdravý den Vitargo Viridian Vemoherb Vegan fitness The protein ball Sunwarrior Reflex Pursana Nutriworks Nutrislim Mornflake Myotec Chiba High5 Gusto Good Centzone Blender bottle Adapt