Vítáme Vás! Využijte dopravu přes Balíkovnu. Nyní za akční cenu 39,- Kč. Objednávky v minimální hodnotě 1.500,- mají dopravu zcela ZDARMA.

Balanced Woman

Vyrobeno v ČR Bestseller
539 Kč
Není skladem
Položka byla vyprodána…

Balanced Woman spojuje rostlinné extrakty s tělu přirozenými formami B vitamínů, které vás podpoří, když to nejvíc potřebujete. Ciťte se skvěle i v době, která může být někdy složitá a dostaňte se zpátky na startovní čáru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buď svá během dne, týdne, měsíce či roku! Ano, přesně tak. Balanced Woman není limitován žádnými aspekty, protože klinické studie použitých látek se překrývají napříč všemi věkovými kategoriemi.

Andělika čínská (Angelica sinensis), dong quai či ženský ženšen, obsahuje velké množství aktivních sloučenin na podporu ženského zdraví. Mezi nejaktivnější patří ligustilid a kyselina ferulová, které napodobují účinky estrogenu, čímž nahrazují jeho nedostatek nebo nerovnováhu, což přispívá k osvěžení těla a k normální činnosti urogenitálního systému.

Kontryhel obecný (Alchemilla vulgaris), oblíbená a uznávaná rostlina na našem území, pomáhá zachovat Váš komfort nejen před menstruací, ale také během ní. Andělika a kontryhel obsahují množství bioaktivních sloučenin, proto jsme u nich nezvolili standardizované extrakty, aby zůstalo zachováno celé spektrum látek.

I agnusidy, hlavní aktivní látky přítomné v drmku obecném (Vitex agnus-castuszabezpečují menstruační komfort, ale díky odlišnému mechanismu poskytují i ​​úlevu při PMS. Dochází k tomu zvýšením aktivity dopaminu v mozku, což snižuje uvolňování prolaktinu v těle, který je zodpovědný za hladiny estrogenu.

Mezi hlavní isoflavonoidy jetelu lučního (Trifolium pratense) patří genistein a daidzein, nejvýznamnější fytoestrogeny, poskytující menopauzální komfort. Jetel luční jsme vybrali kvůli širšímu spektru aktivních isoflavonoidů než má často používaný extrakt ze sóji.

Triterpeny z ploštičníku hroznatého (Cimicifuga racemosa) také poskytují menopauzální komfort, podobným mechanismem jako jetel, ale navíc mají antioxidační účinky a přispívají k normální činnosti lymfatického systému.

Gingeroly v zázvoru lékařském (Zingiber officinale) mají antioxidační a protizánětlivé vlastnosti, čímž podporují nejen imunitní systém, ale také ženské zdraví. Zázvor také zvyšuje biologickou dostupnost a účinnost ostatních látek v Balanced Woman. Komplex doplňuje chelátová forma zinku a metylované formy vitamínu B9 a B12.

L-5-methyltetrahydrofolát (L-5-MTHF) je nejaktivnější a přirozená forma vitamínu B9, narozdíl od jiných forem kyseliny listové. Kyselina listová se nejprve musí v těle proměnit na L-5-MTHF, ale mnoho lidí ji nedokáže efektivně proměňovat vlivem různých faktorů. Podílí se na procesu dělení buněk a podporuje imunitní systémkrvetvorbu, psychickou činnost a snižuje míru únavy a vyčerpání.

Methylkobalamin, aktivní forma vitamínu B12, je skvělý parťák k L-5-MTHF, protože rovněž přispívá k tvorbě červených krvinek, metabolismu homocysteinu a podílí se na stejných účincích.

Bisglycinát zinečnatý má prokázanou vynikající biologickou dostupnost, která se promítá do vyšších hladin zinku v plazmě a navíc je šetrnější k žaludku. Zinek přispívá k plodnosti, k udržení normálního stavu vlasůkostínehtůpokožky a imunity.

Zabaleno v přírodní pullulanové kapsli. Produkt Balanced Woman neobsahuje žádné přídatné látky a je vhodný pro vegany.

Bohužel, další výhody Balanced Woman vám nemůžeme blíže popsat, protože nám to legislativa neumožňuje. Věříme, že si dohledáte i další účinky uvedených rostlin, vitamínů a minerálů.

Užívání:

Užívejte 1 kapsli 2x denněoptimálně s jídlem nebo po jídle s vyšším obsahem tuku, pro ještě lepší vstřebatelnost.

Aktivní látky:

Složení v 2 kapslích RHP*
Andělika čínská extrakt 10:1 350 mg  **
Zázvor lékařský extrakt 20 % gingerolů 180 mg **
Kontryhel obecný extrakt 10:1 150 mg **
Drmek obecný extrakt 0,5 % agnusidů 60 mg **
Jetel luční extrakt 20 % izoflavonů 50 mg **
Ploštičník hroznatý extrakt 2,5 % triterpenů 20 mg **
Zinek (bisglycinát zinečnatý) 10 mg 100 %
Vitamín B9 (L-5-methyltetrahydrofolát) 370 ug 185 %
Vitamín B12 (methylkobalamin) 100 ug 4000 %

*Referenční hodnota příjmu
**Referenční hodnota příjmu není stanovena

Složení:

andělika čínská (Angelica sinensis) extrakt v poměru 10:1, zázvor lékařský (Zingiber officinale) standardizovaný extrakt na 20 % gingerolů, kontryhel obecný (Alchemilla vulgaris) extrakt v poměru 10:1, drmek obecný (Vitex agnus-castus) standardizovaný extrakt na 0,5 % agnusidů, jetel luční (Trifolium pratense) extrakt 20 % izoflavonů, bisglycinát zinečnatý (zinek), ploštičník hroznatý (Cimicifuga racemosa) standardizovaný extrakt na 2,5 % triterpenů, L-5-methyltetrahydrofolát (vitamín B9), methylkobalamin (vitamín B12), pullulanová kapsle.

Další informace:

Balení obsahuje 60 kapslí. Hmotnost balení je 34,2 g.

Vyrobeno na Slovensku pro společnost Truevity s.r.o. se sídlem Nové sady 988/2, Brno, Česká republika.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Upozornění: Nikdy nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Přerušení konzumace a vyhledání lékaře při jakémkoliv podezření na jaterní onemocnení. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí.

Uvedený text nemá vzbuzovat dojem léčebných, zdravotních a výživových tvrzení či účinků dle nařízení (EU) č. 1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům a nařízení (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Sledujte akce a slevy
Přihlaste se do našeho newsletteru
a budete o všem vědět jako první.
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.
Výběr podle značek
Zdravý den Vitargo Viridian Vemoherb Vegan fitness The protein ball Sunwarrior Reflex Pursana Nutriworks Nutrislim Mornflake Myotec Chiba High5 Gusto Good Centzone Blender bottle Adapt