Ať je i Váš rok 2024 plný zdraví a lásky!

Natural Bacopa

Vyrobeno v ČR
399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Pokud hledáte lepší paměť, soustředění, výkonnost či zvládání stresu, Natural Bacopa je přesně pro vás! Skrývá v sobě standardizovaný extrakt bakopy drobnolisté s 50% obsahem bakosidů v množství 450 mg v každé kapsli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lepší paměť, méně stresu.

Bakopa drobnolistá (Bacopa monnieri), známá také jako brahmi, vodní yzop či bylina milosti, byla po staletí využívána mnichy k zapamatování dlouhých posvátných textů. Její schopnosti jsou neustále potvrzovány rozsáhlým výzkumem.

Podporuje kognitivní funkce

Bakosidy, hlavní aktivní látky, mají schopnost pronikat do mozku, kde zvyšují rychlost komunikace mezi neurony. Správná komunikace mezi neurony hraje důležitou roli pro podporu kognitivních funkcí, jako je paměť, soustředění či myšlení.

Pomáhá zvládat stres

Adaptogenní vlastnosti bakopy vám pomohou obrnit se před stresovými situacemi, které vám život připraví. Navíc aktivní látky zmírňují negativní vlivy stresu.

Působí jako antioxidant

Bakosidy mají také silné antioxidační účinky. Dokáží pronikat přímo do mozku, čímž potenciálně pomáhají chránit mozek před vlivem oxidačního stresu a volných radikálů.

Zabaleno v přírodní pullulanové kapsliProdukt Natural Bacopa neobsahuje žádné přídatné látky a je vhodný pro vegany.

Bohužel, další výhody Natural Bacopa vám nemůžeme blíže popsat, protože nám to legislativa neumožňuje. Věříme, že si dohledáte i další účinky bakopy drobnolisté.

Užívání:

Výsledky bakopy se neprojeví okamžitě, proto je důležité pravidelné užívání. Každý je individuální, ale spolehlivé účinky očekávejte po 4 týdnech užívání.

Jedna tobolka obsahuje 450 mg standardizovaného extraktu s 50% obsahem bakosidů, proto užívejte pouze jednu tobolku denně s jídlem. Bakopa drobnolistá obsahuje látky rozpustné v tucích, proto byste měli užívat Natural Bacopa se zdravým zdrojem tuků. Tuk pomáhá tělu zvýšit jejich absorpci a lepší absorpce zajistí větší účinnost.

Aktivní látky:

Složení v 1 kapsli RHP*
Bakopa drobnolistá (Bacopa monnieri) standardizovaný extrakt na 50 % bakosidů 450 mg **

*Referenční hodnota příjmu
**Referenční hodnota příjmu není stanovena

Složení:

Bakopa drobnolistá (Bacopa monnieri) standardizovaný extrakt na 50 % bakosidů, pullulanová kapsle.

Další informace:

Balení obsahuje 90 kapslí. Hmotnost balení je 50,4 g.

Vyrobeno na Slovensku pro společnost Truevity s.r.o. se sídlem Nové sady 988/2, Brno, Česká republika.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Upozornění: Nikdy nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí.

Uvedený text nemá vzbuzovat dojem léčebných, zdravotních a výživových tvrzení či účinků dle nařízení (EU) č. 1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům a nařízení (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Sledujte akce a slevy
Přihlaste se do našeho newsletteru
a budete o všem vědět jako první.
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.
Výběr podle značek
Zdravý den Vitargo Viridian Vemoherb Vegan fitness The protein ball Sunwarrior Reflex Pursana Nutriworks Nutrislim Mornflake Myotec Chiba High5 Gusto Good Centzone Blender bottle Adapt