Ať je i Váš rok 2024 plný zdraví a lásky!

Balanced Vitamin C

Tip Vyrobeno v ČR
549 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Balanced Vitamin C nabízí liposomální vitamín C, dva přírodní zdroje vitamínu C a dva zdroje bioflavonoidů pro maximální účinek. Rozumná dávka se zaručenou absorpcí, která vám vydrží 60 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Synergická kombinace pro maximální účinek!

Liposomální vitamín C je formou vitamínu C, která je zabalena v liposomech. Jeho zdravotní benefity jsou totožné s klasickým vitamínem C, ale dosažitelné v mnohem nižších koncentracích. Je to z důvodu vyšší biologické dostupnosti a absorpci oproti běžnému vitamínu C. Liposomy, tvořené fosfolipidy, které jsou přítomny i v buněčných membránách, zabezpečují ochranu vitamínu C před kyselým prostředím v žaludku a podporují vstřebávání přes střevní výstelku do krevního oběhu. Vitamin C se tak dostane do buněk přesně tam, kde má být.

I když přírodní a syntetický vitamín C je chemicky identický, ovoce a zelenina obsahuje řadu dalších látek, které spolupracují v synergii s vitamínem C a maximalizují jeho benefity pro tělo. Balanced Vitamin C doplňují extrakty z aceroly a Camu Camu, superpotravin, s nejvyšším obsahem přírodního vitamínu C. Jelikož vitamín C je rozpustný ve vodě, je obtížné pro tělo si vytvořit zásoby a nadbytek se vylučuje močí. Tělo v jedné dávce dokáže vstřebat nejvýše 200-300 mg vitamínu C, vyšší jednorázové dávky by byly vyhozené peníze. Právě z tohoto důvodu Balanced Vitamin C obsahuje 298 mg v jedné tobolce s tou nejvyšší mírou absorpce a biologické dostupnosti.

Kdekoli v přírodě najdete vitamín C, najdete také bioflavonoidy. Tyto aktivní rostlinné sloučeniny spolupracují s vitamínem C, aby zvýšily jeho účinnost a poskytly své vlastní výhody. Bioflavonoidy nejen přinášejí své vlastní antioxidační výhody, ale pomáhají chránit a zvyšovat působení jiných antioxidantů v těle. V jedné tobolce Balanced Vitamin C se nachází 30 mg bioflavonoidů z pomeranče a 25 mg bioflavonoidů z citronu. Dva různé zdroje bioflavonoidů pro maximalizaci účinků.

Zabaleno v přírodní pullulanové kapsli. Produkt Balanced Vitamin C neobsahuje žádné přídatné látky a je vhodný pro vegany.

Bohužel, další výhody Balanced Vitamin C vám nemůžeme blíže popsat, protože nám to legislativa neumožňuje. Věříme, že si dohledáte i další účinky uvedených rostlin, vitamínů a minerálů.

Užívání:

Užívejte 1 kapsli denně, optimálně 30 minut před jídlem. Balanced Vitamin C neužívejte před spaním, protože vitamín C může u někoho působit jako stimulant. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Aktivní látky:

Složení v 1 kapsli RHP*

Liposomální vitamín C

 • z toho vitamín C

350 mg

238 mg

**

297 % 

Camu Camu standardizovaný extrakt na 25 % vitamínu C

 • z toho vitamín C

125 mg

31 mg

**

39 %

Acerola standardizovaný extrakt na 25 % vitamínu C

 • z toho vitamín C

115 mg

29 mg

**

36 %

Bioflavonoidy z pomeranče 30 mg **
Bioflavonoidy z citronu 25 mg **
Celkový obsah vitamínu C 298 mg 372 %

*Referenční hodnota příjmu
**Referenční hodnota příjmu není stanovena

Složení:

liposomální vitamín C (liposomální fosfolipidová směs s kyselinou L-askorbovou), Camu Camu (Myrciaria dubia) standardizovaný extrakt na 25 % vitamínu C, acerola (Malpighia glabra) standardizovaný extrakt na 25 % vitamínu C, pomerančovník hořký (Citrus aurantium) standardizovaný extrakt na 60 % bioflavonoidů, citroník limonový (Citrus limon) standardizovaný extrakt na 50 % bioflavonoidů, pullulanová kapsle.

Další informace:

Balení obsahuje 60 kapslí. Hmotnost balení je 49,8 g.

Vyrobeno na Slovensku pro společnost Truevity s.r.o. se sídlem Nové sady 988/2, Brno, Česká republika.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Upozornění: Nikdy nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí.

Uvedený text nemá vzbuzovat dojem léčebných, zdravotních a výživových tvrzení či účinků dle nařízení (EU) č. 1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům a nařízení (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Sledujte akce a slevy
Přihlaste se do našeho newsletteru
a budete o všem vědět jako první.
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.
Výběr podle značek
Zdravý den Vitargo Viridian Vemoherb Vegan fitness The protein ball Sunwarrior Reflex Pursana Nutriworks Nutrislim Mornflake Myotec Chiba High5 Gusto Good Centzone Blender bottle Adapt